Przeciętna nastolatka z masą kłopotów, problemów i wrogów.
Każdy z nas ma takie dni, kiedy potrzebuje się komuś wygadać.
sobota, 1 lutego 2014
jestem sama ...
Jest źle... Jestem sama... Nie lubię tego... W dzień uśmiech nie schodzi z twarzy, a teraz.... płacz... eh... Nie umiem tak żyć, to męczące... Nie umiem się pozbyć tych problemów, przez co to się dzieje... Nawet sama tego nie wiem...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz