sobota, 1 lutego 2014

jestem sama ...

Jest źle...
Jestem sama...
Nie lubię tego...
W dzień uśmiech nie schodzi z twarzy, a teraz.... 
płacz... 
eh...
Nie umiem tak żyć, to męczące... 
Nie umiem się pozbyć tych problemów, przez co to się dzieje...
Nawet sama tego nie wiem... 
Please help me.. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz